KINEZIO TEJPOVACIE SETY STRENGTHTAPE®

Tejpovacia páska STRENGTHTAPE® je ideálna pre každého, od aktívnych po víkendových športovcov. Poskytuje podporu a stabilitu svalov, kĺbov a šliach, na rozdiel od bežnej výstuže bez obmedzenia pohyblivosti. Vďaka nášmu exkluzívnemu lepidlu AllSport ™ možno STRENGTHTAPE® nosiť až 5 dní za takmer akýchkoľvek podmienok, vrátane vody. STRENGTHTAPE® ďaleko presahuje kvality obyčajných atletických pások vyuźitím technológie IonTech ™. Vyskúšajte vysokokvalitné tejpovacie pásky STRENGTHTAPE®. Sme si istí, že budete spokojní.

Ak potrebujete použiž tejpovaciu pásku jednorazovo budú pre vás vhodné predpripravené tejpovacie sety na rôzne časti vášho tela. Vyberte si tejpovaciu pásku na konkrétnu časť tela. Ak používate tejpovaciu pásku pravidelne a na rôzne časti tela bude pre vás vhodnejšia voľba 5 metrová tejpovacia páska alebo 35 metrová tejpovacia páska, ktorú si nastriháte podľa vašich potrieb.

Nemáte skúsenosti s tejpovaním? Pozrite si naše vidonávody v ktorých sa naučíte ako tejpovať.

VariantaDostupnosťMnožstvoCena
Chodidlo + Členok Skladom
9.99 
Chrbát + Krk Skladom
9.99 
Zápästie + Lakeť Skladom
9.99 
Koleno Skladom
9.99 
Rameno Skladom
9.99 
Lýtko + Stehno Skladom
9.99 
Katalógové číslo: - Kategórie:

Bližšie informácie

NAUČTE SA AKO TEJPOVAŤ

Pozrite si naše inštruktúžne videá a inštruktúžne materiály, ktoré sme pre vás pripravili. Naučite sa ako používať naše tejpovacie pásky STRENGTHTAPE®.

AKÚ ČASŤ TEĽA POTREBUJETE ZATEJPOVAŤ?

LEPŠIA VÝSTUŽ

STRENGTHTAPE® nazývame lepšiou výstužou, pretože poskytuje podporu svalov a kĺbov a zároveň stále umožňuje plný rozsah pohybu. Je tiež ľahká, priedušná a vodeodolná, na rozdiel od tradičnej výstuže.

MAXIMÁLNY VÝKON

Nenechajte sa obmedzovať pri vašej športovej aktivite zranením svalu alebo kĺbu. Tejpovacie pásky STRENGTHTAPE® sú navrhnuté tak aby vydržali aj tú najvyššiu záťaž. Boli testované v drsných podmienkach známych pretekov IRONMAN. Tejpovacie pásky STRENGTHTAPE® sú oficiálnym partnerom týchto pretekov v USA.