5m KINEZIO TEJPOVACIA PÁSKA STRENGTHTAPE®

Tejpovacia páska STRENGTHTAPE® je ideálna pre každého, od aktívnych po víkendových športovcov. Tejpy poskytujú podporu a stabilitu svalov, kĺbov a šliach, na rozdiel od bežnej výstuže bez obmedzenia pohyblivosti. Vďaka nášmu exkluzívnemu lepidlu AllSport ™ možno tejpovacie pásky STRENGTHTAPE® nosiť až 5 dní za takmer akýchkoľvek podmienok, vrátane vody. Tejpovacie pásky STRENGTHTAPE® ďaleko presahujú kvality obyčajných atletických pások vyuźitím technológie IonTech ™. Vyskúšajte vysokokvalitné tejpovacie pásky STRENGTHTAPE®. Sme si istí, že budete spokojní.

Ak potrebujete použiž tejpovaciu pásku jednorazovo budú pre vás vhodné predpripravené tejpovacie sety na rôzne časti vášho tela. Vyberte si tejpovaciu pásku na konkrétnu časť tela. Je pre vás 5 metrová tejpovacia páska príliš krátka? Možno bude pre vás vhodnejšia voľba 35 metrová tejpovacia páska, ktorú si nastriháte podľa vašich potrieb.

Nemáte skúsenosti s tejpovaním? Pozrite si naše vidonávody v ktorých sa naučíte ako tejpovať.

VariantaDostupnosťMnožstvoCena
Predstrihané Čierna Skladom
14.90 
Predstrihané Béžová Skladom
14.90 
Predstrihané Červená Skladom
14.90 
Predstrihané Biela Skladom
14.90 
Predstrihané Ružová Skladom
14.90 
Predstrihané Zelená Skladom
14.90 
Predstrihané Strieborná Skladom
14.90 
Nepredstrihané Čierna Skladom
14.90 
Katalógové číslo: 60420 Kategórie:

Bližšie informácie

NAUČTE SA AKO TEJPOVAŤ

Pozrite si naše inštruktúžne videá a inštruktúžne materiály, ktoré sme pre vás pripravili. Naučite sa ako používať naše tejpovacie pásky STRENGTHTAPE®.

AKÚ ČASŤ TEĽA POTREBUJETE ZATEJPOVAŤ?

LEPŠIA VÝSTUŽ

Tejpovacia páska STRENGTHTAPE® vám poskytne podporu svalov a kĺbov a zároveň stále umožňuje plný rozsah pohybu. Tejpovaciie pásky sú tiež ľahké, priedušné a vodeodolné, na rozdiel od tradičnej výstuže. Vyskúšajte tejpovacie pásky STRENGTHTAPE®.

MAXIMÁLNY VÝKON

Nenechajte sa obmedzovať pri vašej športovej aktivite zranením svalu alebo kĺbu. Tejpovacie pásky STRENGTHTAPE® sú navrhnuté tak aby vydržali aj tú najvyššiu záťaž. Boli testované v drsných podmienkach známych pretekov IRONMAN. Tejpovacie pásky STRENGTHTAPE® sú oficiálnym partnerom týchto pretekov v USA.