35m KINEZIO TEJPOVACIA PÁSKA STRENGTHTAPE®

Tejpovacia páska STRENGTHTAPE® je ideálna pre každého, od aktívnych po víkendových športovcov. Tejp vám poskytne podporu a stabilitu svalov, kĺbov a šliach, na rozdiel od bežnej výstuže bez obmedzenia pohyblivosti. Vďaka nášmu exkluzívnemu lepidlu AllSport ™ možno tejpovacie pásky STRENGTHTAPE® nosiť až 5 dní za takmer akýchkoľvek podmienok, vrátane vody. Tejpy STRENGTHTAPE® ďaleko presahujú kvalitu obyčajných atletických pások vyuźitím technológie IonTech ™. Vyskúšajte vysokokvalitné tejpovacie pásky STRENGTHTAPE®. Sme si istí, že budete spokojní.

HĽADÁTE INÚ TEJPOVACIU PÁSKU?

Ak potrebujete použiť tejpovaciu pásku jednorazovo budú pre vás vhodné predpripravené tejpovacie sety na rôzne časti vášho tela. Vyberte si tejpovaciu pásku na konkrétnu časť tela. Je pre vás 35 metrová tejpovacia páska príliš dlhá? Možno bude pre vás vhodnejšia voľba 5 metrová tejpovacia páska.

VariantaDostupnosťMnožstvoCena
Nepredstrihané Červená Skladom
94.90 
Nepredstrihané Modrá Skladom
94.90 
Katalógové číslo: - Kategórie:

Bližšie informácie

NAUČTE SA AKO TEJPOVAŤ

Pozrite si naše inštruktúžne videá a inštruktúžne materiály, ktoré sme pre vás pripravili.

AKÚ ČASŤ TEĽA POTREBUJETE ZATEJPOVAŤ?

LEPŠIA VÝSTUŽ

Tejpovacie pásky STRENGTHTAPE® vám dajú lepšiu výstuž, pretože poskytujú podporu svalov a kĺbov a zároveň stále umožňujú plný rozsah pohybu. Tejpovacia páska je tiež ľahká, priedušná a vodeodolná, na rozdiel od tradičnej výstuže.

MAXIMÁLNY VÝKON

Nenechajte sa obmedzovať pri vašej športovej aktivite zranením svalu alebo kĺbu. Tejpovacie pásky STRENGTHTAPE® sú navrhnuté tak aby vydržali aj tú najvyššiu záťaž. Boli testované v drsných podmienkach známych pretekov IRONMAN. Tejpovacie pásky STRENGTHTAPE® sú oficiálnym partnerom týchto pretekov v USA.